sk en

O nás

https://sport.3b.sk/image/cache/catalog/clanky/3b_budova2-1150x365.jpg

Sme tu pre Vás od roku 2006

 

Sme poprednou slovenskou firmou v oblasti výroby športových dresov a oblečenia, ktorá pôsobí na trhu už od roku 2006. Našou filozofiou je ponúknuť a zabezpečiť pre našich zákazníkov komplexnú starostlivosť v oblasti športu a reklamy. Pre spokojnosť každého zákazníka sú pre nás  najdôležitejšie 3 priority: SERVIS, KVALITA a PROMPTNOSŤ.   

 

Oddelenie športovej výroby je založené na vlastnej výrobe športovej značky 3b,  na komplexnom zabezpečení športových klubov v tréningovom procese  a v celkovom zabezpečení a vybavení športových objektov.

 

Keďže disponujeme najmodernejšou technológiou, vieme plniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Naše kvality boli ocenené tým, že sme obliekli slovenskú reprezentáciu v hokeji, obliekame popredné slovenské športové kluby a naše kvality ocenili zákazníci nie len v Európe, ale aj v USA, Kanade či v Austrálii.

 

Športové oblečenie našej firmy je charakteristické originálnym a nezameniteľným dizajnom, v ktorom sa odlíšite od ostatných. Vždy dávame dôraz na funkčnosť, účelnosť a špecifičnosť pre každý druh športu. Naše dresy a oblečenie je možné doobjednať si od jedného kusu aj po dlhšom časovom úseku, čo je nesporná výhoda oproti ostatným výrobcom. Zákazníkom garantujeme krátke dodacie lehoty,  plnohodnotný servis a taktiež solídne ceny.

 

Naše oddelenie reklamy je pripravené pomôcť svojim zákazníkom pri realizácii ich myšlienok. Keďže disponujeme technologickou sebestačnosťou, vieme realizovať komplexné riešenia v oblasti reklamy. V našej ponuke nájdete potlač textilu, výrobu výšiviek, maloformátovú a veľkoformátovú digitálnu tlač, 3D označenie firiem, svetelnú reklamu, polep automobilov, výrobu reklamných tabúľ a pútačov, reklamné predmety, rezanie laserom, gravírovanie a mnoho iného.

Veríme, že si z nášho portfólia vyberiete a tím profesionálnych pracovníkov našej firmy 3b sa stane oporou pri riešení Vašich požiadaviek

 

Ing. Ľubomír Bizub, majiteľ firmy 3b