sk en

Druhy aplikácie lôg a čísel

https://sport.3b.sk/image/cache/catalog/clanky/titulne_obrazky/typy-aplikacii-1150x365.jpg

Pri výrobe dresov, oblečenia a iných produktov naša firma disponuje rôznymi technológiami. Naši obchodní zástupcovia Vám odporučia najlepší a efektívny spôsob realizácie potlače na produkty.

 

Sublimácia:  Sublimačný proces zabezpečí, že materiál je zafarbený do hĺbky. Týmto spôsobom je zaručená dlhotrvajúca stálosť farieb, najvyššia kvalita a ostrosť prenesených grafických motívov.


Výšivka::  Na výrobu výšiviek využívame najmodernejšie technológie čo zaručuje, že výšivky sú kvalitné a trvácne. Výšivky vieme vyrobiť od jedného kusu.

 

Flex: jednofarebný nažehľovací materiál, využívaný najčastejšie na jednoduchú potlač mena a čísla. Po vyrezaní na rezacom plotri sa aplikuje na podklad termolismi.


Print flex: určený na farebnú potlač, štandardne sa využíva na potlač lôg, sponzorov, mien a taktiež je to náhrada výšivky. Má lesklý a hladký efekt. Potlačený a orezaný prinflex sa aplikuje na podklad termolismi.

 

Subli flock: určený na farebnú, sublimačnú potlač: Štandardne sa využíva na potlač lôg, sponzorov, mien a taktiež je to náhrada výšivky (má semišový efekt). Potlačený subli flock sa aplikuje na podklad termolismi.

 

Step: určený na farebnú, sublimačnú potlač. Je to pevný a trvácny materiál využívaný na profesionálne dresy (čísla a logá). Potlačený step sa aplikuje na podklad termolismi.

 

Twill: určený na farebnú,  sublimačnú potlač, je to pevný, trvácny materiál využívaný na profesionálne dresy aj ako náhrada výšivky. Potlačený twill sa aplikuje na podklad termolismi.