SK | EN

Design motokrosových dresov:

Pri výrobe motokrosových dresov využívame najmodernejšiu technológiu sublimácie. Pri sublimácií je možný akýkoľvek design dresov, farebné kombinácie a pod. Náš tím grafikov vám na základe Vašich požiadaviek spoľahlivo spracuje návrh na dizajn cyklistických dresov. Dresy vyrábame najmodernejšou sublimačnou technológiou. Všetky produkty vyrábame na špičkových technologických zariadeniach značiek Mimaki a Heatjet.

Sublimačný proces zabezpečí, že materiál je zafarbený do hĺbky. Týmto spôsobom je zaručená dlhotrvajúca farebná stálosť, najvyššia kvalita a ostrosť prenesených grafických motívov. Technológiu výroby vieme prispôsobiť tak, aby cena, funkčnosť, strih a farebnosť produktov vyhovoval požiadavkám zákazníka.

Motokrosové dresy Vám vieme vyrobiť vo vyhotoveniach profi s vetrákmi, alebo v základnom strihu. Na výrobu motokrosových dresov používame 160g materiál. Milano 160g je funkčný pevný úplet vyrobený zo 100% polyesterového vlákna, ktoré zamedzuje vzniku baktérií spôsobujúcich rozklad potu. Tento typ látky má jemnú štruktúru. Pevná látka, vhodná pre šport ako je motokros

Design motokrosových dresov:

Motokrosové dresy Vám vieme vyrobiť vo vyhotoveniach profi s vetrákmi, alebo v základnom strihu. V nižšej fotogalérií si môžete vybrať z dizajnov dresov, ktoré sme už vyrábali a ktoré Vám samozrejme radi doplníme o Vaše logá, sponzorov, mená, čísla, jednoducho budete mať dres podľa vlastných predstáv. 

Napíšte nám
Staň sa fanúšikom